Życzenia świąteczne na poważnie i na wesoło! To może ci się przydać!

W wigilijną noc niech Mikołaj przyniesie wymarzone prezenty, niech barszcz będzie smakowity, a imprezowa sylwestrowa i cały Nowy Rok znakomity!

Reklama

***

Na te święta życzę ci zdrowia, szczęścia i prezentów wielu, a w Nowym Roku byś żył jeszcze lepiej, drogi przyjacielu!

***

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy...

***

Niech te święta spokój wam przyniosą, a radość chodzi za wami krok w krok. Niechaj dostarczą tyle optymizmu, by starczyło na cały Nowy Rok!

***

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!

***

Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród was gości. I niech Boga wielka moc na was spłynie w świętą noc!

***

W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...

***

Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości, bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech wam się spełni i radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!

***

W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi!

***

Najserdeczniejsze życzenia cudownych Świąt Bożego Narodzenia. Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod żywą choinką zaś dużo prezentów, a w waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tobie i całej twojej rodzinie życzy...

Zobacz również:

9 rzeczy, z którymi kojarzą się święta!

Teksty, które padają przy każdym świątecznym stole!

Świąteczne piosenki to żyła złota. Sprawdź, ile zarabiają na nich artyści

Dowiedz się więcej na temat: życzenia | śmieszne | Boże Narodzenie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje