Zwierzaki złodzieje w akcji! - wideo

Zwierzęta to niezwykłe istoty i chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Bywa tak, że ich zachowanie wykracza poza to naturalne. Wówczas mamy okazję obserwować całą masę ich zadziwiających postaw, które trudno rozsądnie wytłumaczyć.

Kleptomania, którą najczęściej przypisuje się człowiekowi, wbrew pozorom jest również bardzo częstym zjawiskiem wśród naszych pupili. Łupem zwierzaków padają przedmioty codziennego użytku - zabawki, narzędzia, a nawet bielizna. Często są to również ludzkie przekąski.

Reklama

W sieci znajdziemy wiele przykładów takich zwierząt. Kot Oscar z Portswood przynosił swoim właścicielom dziesiątki skarpetek, rękawiczek, a nawet - damską i dziecięcą bieliznę! Łącznie właścicielom sprezentował 10 par kradzionych fig i slipek.

Znane ze swojej skłonności do kradzieży są też szopy pracze. Ci milusińscy wyciągają swoje łapki najczęściej po psią i kocią karmę. Jednemu zdarzyło się nawet ukraść dywanik - zobaczcie zresztą sami!

Ten psiak to z kolei mistrz w okradaniu swojego właściciela, a konkretnie jego biurka. Największy sukces - kradzież kaktusa!

Ostatnio popularny w sieci stał się filmik o wiewiórce, która okradała sklep z czekoladowych batoników. Gdy słodycze zaczęły znikać ze sklepowych półek, właściciele postanowili zbadać sprawę i dowiedzieć się kto ich okrada.

Zainstalowana kamera przyłapała złodziejaszka na gorącym uczynku. Jednak fakt, że za wszystkim stoi niewielki gryzoń, wszystkich wprawił w niemałe zdumienie.

Zwierzaki nie rozróżniają swoich zachowań na zasadzie dobre-złe. Istnieje tylko kategoria zachowania korzystne - niekorzystne. Dlatego nie powinniśmy mieć im tego za złe. Zwłaszcza, że taki widok jest naprawdę zabawny!

Zobacz również:

To nie jest przeciętna kura. Zobaczcie, co potrafi!

Panda bawi się z bałwanem! To wideo bawi do łez!

Te zwierzaki wiedzą co to dobre selfie! Ich fotki po prostu wymiatają!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | wideo | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje