Zobacz, co mówi o tobie kształt stóp i nosa. Możesz być zaskoczony!

O człowieku wiele dowiedzieć można się na podstawie jego wyglądu. Nie mamy tu jednak na myśli stylu ubierania się czy też makijażu. Chodzi o cechy, które posiadamy od urodzenia, tj. np. kształt stóp lub dłoni. Nie wierzycie w to? Możliwe, że po przeczytaniu tego tekstu zmienicie zdanie.

Co mówią o tobie twoje stopy?

Stopa rzymska to najbardziej popularny rodzaj stóp wśród ludzi. Jeśli posiadasz takie stopy zapewne cechuje cię wybuchowy charakter, jesteś ekstrawertykiem i duszą towarzystwa. Lubisz też uczyć się nowych rzeczy oraz podróżować.

Reklama

Stopa kwadratowa - posiadacze takich stóp to osoby racjonalne, które zanim coś zrobią wszystko wcześniej analizują. Są to osoby, które nie postępują pochopnie i wszytko musi być u nich wcześniej zaplanowane i przemyślane.

Stopa grecka - osoby ze stopami o tym kształcie często na nie narzekają bo drugi palec jest najdłuższy, co często im się nie podoba. Osoby z takimi stopami są niezwykle dynamiczne i aktywne, często ciężko im usiedzieć na miejscu. Potrafią wszystkich zarazić swoją radością do życia, choć często się też jednak stresują.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Stopa spiczasta - najbardziej proporcjonalna ze wszystkich. Osoby te są raczej skryte, lubią marzyć i rozmyślać o swoim życiu, raczej są introwertykami.

Na następnej stronie dowiesz się, co mówi o tobie kształt twojego nosa...

Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | zdrowie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje