Znalazł ponad 70-letni portfel. Postanowił poszukać jego właściciela

Gdy znajdziecie jakiś staroć zdarza się wam rozmyślać do kogo należał i jaka wiąże się z nim historia? Tak właśnie było w przypadku Larry’ego Sloana, który w czasie remontu swojego lokalu trafił na liczący sobie ponad 70 lat portfel. Larry postanowił poszukać jego właściciela. Udało się!

Porfel krył w sobie wiele tajemnic

Larry Sloan jest właścicielem Talent Factory Theater w Iowa, którego historia sięga lat 20. ubiegłego wieku. W czasie remontu wiekowego budynku, Larry trafił na plastikowy portfel, który jak okazało się po jego wnętrzu, liczył sobie ponad 70 lat.

Reklama

W środku, oprócz kalendarza z datą, dzięki której udało się ustalić wiek znaleziska, Larry znalazł również m.in. zdjęcia oraz odręczne napisany dowód osobisty, na którym widniało imię i nazwisko Clare McIntosh.

Sloan, który w przeszłości pracował jak prywatny detektyw, postanowił podążyć tym tropem i sprawdzić, czy właściciel portfela jeszcze żyje. Okazało się, że tak!

Clare McIntosh ma dziś 85 lat. Znaleziony przez Larry’ego portfel stał się dla niego okazją do wspomnień i sentymentalnej podróży w przeszłość.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje