Zmienił furgonetkę w przytulne mieszkanie!

Żeby ułatwić sobie życie ludzie są zdolni do naprawdę imponujących rzeczy. Tak właśnie było w przypadku tego Amerykanina, który zmienił używaną furgonetkę w niezwykle przytulne mieszkanie! Zobaczcie sami!

Zach Both to młody amerykański filmowiec. Jakiś czas temu 23-latek rzucił swoją pracę i postanowił działać na własną rękę, podróżując przy tym po Stanach. Żeby ułatwić sobie to zadanie kupił używaną furgonetkę i przerobił ją na mieszkanie. Na początku wnętrze furgonetki prezentowało się tak:

Reklama

Cierpliwość oraz ogrom pracy sprawiły jednak, że z czasem auto zmieniło się w naprawdę przytulne mieszkanie:

Choć miejsca na pace auta było jak na lekarstwo, Zachowi udało się urządzić na niej całkiem komfortowe lokum z wygodnym łóżkiem, kuchenką, lodówką oraz biurkiem do pracy. Na dachu pojazdu 23-latek zamontował ponadto panele słoneczne, dzięki którym pozyskuje energie niezbędną do korzystania z urządzeń elektrycznych. Co o tym sądzicie? Chcielibyście tak trochę pomieszkać? My bardzo!

Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie również ten o pewnym niezwykłym budynku, który powstał w Australii. Więcej dowiecie się o nim klikając tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: podróże

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje