Zjeżdżalnia dla odważnych! - wideo

Takiej zjeżdżalni raczej jeszcze nie widzieliście! Przejażdżka nią musi być naprawdę fantastycznym przeżyciem, ale zdecydowanie nie jest dla tych, którzy mają lęk wysokości!

Niezwykła szklana zjeżdżalnia znajduje się w Los Angeles. Wybudowano ją na najwyższym budynku w mieście, U.S. Bank Tower, który liczy sobie 310 metrów wysokości. Zjeżdżalnia znajduje się konkretnie między 70. a 69. piętrem konstrukcji, dzięki czemu korzystające z niej osoby przez przeszkloną szybę mogą podziwiać panoramę miasta z wysokości 300 metrów.

Reklama


Przejażdżka niezwykłą szklaną zjeżdżalnią, za którą zapłacić trzeba 8 dolarów, to jednak wyłącznie coś dla osób o mocnych nerwach, z uwagi na fakt, że tafla szkła wykorzystana do budowy tej konstrukcji ma zaledwie 3 centymetry grubości.

Twórcy Skyslide - bo tak nazywa się obiekt - zapewniają jednak, że nie ma się czego obawiać i zjeżdżalnia jest w stu procentach bezpieczna. Co o tym sądzicie? Spróbowalibyście zjechać? Czekamy na wasze komentarze!

Jeżeli zainteresował was ten temat koniecznie sprawdźcie też materiał o znajdującym się w Chinach szklanym moście. Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje