Zaskoczył chorą na raka żonę niezwykłym prezentem

To, co zrobił dla swojej chorej na raka żony ten mężczyzna wzruszy was do łez. Koniecznie przeczytajcie tę historię. Miłość sprawia, że ludzie są zdolni do naprawdę wspaniałych gestów!

Żona Brada Bousqueta, Alissa, od jakiegoś czasu zmagała się z rakiem piersi. Stosowana chemioterapia zaczęła przynosić jednak pożądane rezultaty. Żeby uczcić ostatnią chemię żony, Brad, z pomocą rodziny i bliskich, postanowił kupić jej w sumie 500 róż.

Reklama

Każda różna kosztowała 10 dolarów. Zebrana w ten sposób kwota, czyli 5000 dolarów została przekazana organizacji wspierającej badania nad walką z rakiem piersi. Po tym jak Alissa została zaskoczona przez swojego męża, sama również zdobyła się na wzruszający gest postanawiając, że rozda kwiaty innym kobietom także zmagającymi się z chorobą i przyjmującymi chemioterapię.

"Stwierdziłem, że zrobię coś wyjątkowego, żeby świętować ostatnią chemię Alissy i pokazać jej tym samym, jak wielkim wsparciem oraz miłością darzą ją przyjaciele i rodzina" - powiedział po wszystkim Brad Bousquet.

Walka Alissy z chorobą trwa nadal. Przed nią jeszcze dwie operacje. Trzymamy kciuki, by zakończyły się one powodzeniem i by Aliissa mogła cieszyć się zdrowiem u boku ukochanego męża i najbliższych. Wierzymy, że tak właśnie będzie!

Zobacz również:

Parodiując gwiazdy pomaga chorym dzieciom

Choroba nie odebrała jej chęci do życia. Wręcz przeciwnie!

Ten człowiek nie miał w życiu lekko, ale w końcu los się do niego uśmiechnął

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia | miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje