Zapuścił brodę i został modelem! W wieku 60 lat!

Ta historia udowadnia, że w życiu nigdy nie jest za późno na zmiany. Jej bohaterem jest pewien 60-letni Francuz, który został modelem po tym jak zapuścił brodę!

Philippe Dumas studiował prawo, lecz nigdy nie podjął praktyki w wyuczonym zawodzie i zamiast tego zajął się pracą w branży filmowej oraz w reklamie. Robił to przez większą część swojego życia, jednak w pewnym momencie, konkretnie w kwietniu 2015 roku, postanowił coś w nim zmienić. Wtedy właśnie zdecydował się również zapuścić brodę.

Reklama

Philippe niby nie zrobił nic wielkiego, jednak dzięki brodzie ludzie zaczęli zwracać na niego uwagę. Francuz postanowił to wykorzystać. Zaczął bardziej dbać o wygląd i postanowił spróbować swoich sił jako model. Odwiedził też kilka agencji reklamowych, które postanowiły podjąć z nim współpracę.

Kto by pomyślał, że dzięki zapuszczeniu brody można tyle osiągnąć i stać się sławnym. Więcej zdjęć Philippa Dumasa znajdziecie na jego Instagramie. Co o tym wszystkim sądzicie? Czekamy na wasze komentarze.

Jeżeli spodobała się wam ta historia, koniecznie sprawdźcie też nasz materiał dotyczący pewnej starszej babci, którą wnuczka makijażystka odmłodziła o dobre kilkanaście lat! Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: moda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje