Zanim się oświadczył nagrał wzruszające wideo!

Ten gość miał naprawdę oryginalny pomysł na oświadczenie się swojej ukochanej. Na swój plan poświęcił dokładnie rok, każdego dnia dając wyraz temu jak silna jest jego miłość. Musicie to zobaczyć!

Josh Schmitz i Danielle Roesch zaczęli spotykać się ze sobą w październiku 2014 roku. W sierpniu 2015 roku Josh podjął decyzję, że oświadczy się swojej ukochanej. Nie zrobił jednak tego w tradycyjny sposób, lecz rozłożył wszystko w czasie na kolejny rok.

Reklama

Zamiast standardowych oświadczyn Josh przygotował wzruszające wideo, w którym przez okrągły rok aż do 19 sierpnia 2016 roku każdego dnia udowadniał Danielle jak bardzo ją kocha i jak mocno marzy o tym, by została ona jego żoną:

Danielle jak można było się spodziewać oczywiście powiedziała TAK! Skąd w głowie Josha zrodził się pomysł na takie nietypowe oświadczyny? Wszystko zaczęło się od karteczek, która mijająca się przez pracę para zostawiała sobie każdego dnia w swoim mieszkaniu.

W pewnym momencie Josh, w tajemnicy przed Danielle zaczął dodatkowo nagrywać wiadomości wideo z napisanymi na specjalnej tabliczce wyznaniami. Po roku złączył je w jeden materiał i pokazał ukochanej! Finał tego wszystkiego mógł być tylko jeden!

Zobacz również:

Zaskoczył chorą żonę niezwykłym prezentem

Kolorowo i wesoło - ślubne kreacje z całego świata!

7 porad, dzięki którym twój związek stanie się lepszy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miłość | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje