Zamieszanie z "Gangiem Świeżaków". W sklepach nadal brakuje maskotek?

Płacz zawiedzionych dzieci i złość rodziców - takie obrazki oglądać można rzekomo w marketach sieci Biedronka, w których zabrakło popularnych Świeżaków. Wszystko dlatego, że promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Zgodnie z regulaminem promocji sieci Biedronka, żeby dostać jednego Świeżaka trzeba było uzbierać 60 naklejek. Dostanie każdej z nich wiązało się z zakupami na minimum 40 złotych. Dodatkowe naklejki można było też zdobyć kupując owoce i warzywa oraz korzystając z karty "Moja Biedronka".

Reklama

Jak więc widać w praktyce maskotki nie należały wcale do tanich. Nie zraziło to jednak zupełnie klientów Biedronki, którzy doprowadzili do tego, że gdzieniegdzie zaczęło ich brakować już w listopadzie.

Gdy nadszedł 4 grudnia, czyli dzień końca promocji, sytuacja z brakującymi Świeżakami nadal pozostawała aktualna, co oczywiście rozzłościło niektórych rodziców i zasmuciło ich dzieci.

"Moje dziecko popłakało się 4 grudnia, bo tego dnia Biedronka zakończyła promocję i miała dostarczyć maskotki. Podałam w sklepie swoje imię, nazwisko i numer telefonu. I nie wiem po co, bo nikt nie oddzwonił, a ja się czuję oszukana" -  powiedziała w rozmowie z portalem patriot24.net niejaka pani Anna.

W listopadzie przedstawiciele sieci Biedronka zapewniali w specjalnym oświadczeniu, że Świeżaków będzie więcej i pojawią się ich dodatkowe dostawy. Jak się jednak okazuje, one również musiały okazać się niewystarczające, skoro głosy rozzłoszczonych rodziców wcale nie umilkły.

Co na to wszystko przedstawiciele Biedronki? Kolejna porcja Świeżaków ma ponoć dotrzeć do Polski w styczniu bądź lutym, gdyż zgodnie z informacjami uzyskanymi przez serwis patriot24.net, aktualnie szyje się je teraz w Chinach.

Braliście udział w promocji? Udało się wam zdobyć Świeżaka czy też mieliście z tym problemy? Czekamy na wasze komentarze. Cały artykuł na stronie patriot24.net. dotyczący zamieszania z maskotkami z Biedronki, na który się powołaliśmy, znajdziecie tutaj.

Zobacz również:

Otwarcie galerii w Mielcu niczym apokalipsa zombie! - wideo

Przepychanki, pokazy sztuk walki i dzikie tłumy, czyli Black Friday w pigułce! - wideo

Radio Niepokalanów i zakazane prezenty. Ta lista rozbawiła internautów!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje