Zabił policjanta, zjadł część jego ciała, a resztę chciał rozpuścić w kwasie

Ta historia prosto z Londynu brzmi jak scenariusz przerażającego, krwawego horroru. Wydarzyła się jednak naprawdę. 50-letni Włoch zwabił do siebie funkcjonariusza policji, zabił go, a następnie próbował rozpuścić jego zwłoki w kwasie i zjeść niektóre fragmenty ciała swojej ofiary. Został za to skazany na dożywocie.

50-letni Stefano Brizzi miał poznać 59-letniego policjanta Gordona Semple'a na portalu randkowym. Gdy mężczyźni spotkali się w realu, Brizzi zwabił ofiarę do swojego mieszkania, gdzie w trakcie stosunku płciowego udusił ją psią obrożą. To jednak nie wszystko.

Reklama

50-latek przeniósł ciało policjanta do wanny, gdzie próbował rozpuścić je w kwasie. Brizzi rozczłonkował także fragmenty ciała Gordona Semple'a i zaczął je jeść. Policja dowiedziała się o wszystkim dzięki sąsiadom Włocha, którzy poczuli dochodzące z jego mieszkania dziwne zapachy. Gdy funkcjonariusze zatrzymali mordercę, w koszu na śmieci znaleźli nadgryzione żebra, w piekarniku kałużę ludzkiego tłuszczu, a w worku części głowy i kości.

W trakcie przesłuchań Stefano Brizzi stwierdził, że do popełnienia zbrodni namówił go szatan. Włoch miał się zwrócić w jego stronę po tym, jak został odrzucony przez rodzinę ze względu na swój homoseksualizm. Policjanci dowiedzieli się też od niego, że część ciała ich kolegi po fachu Brizzi wyrzucił do Tamizy. W momencie popełnienia zbrodni Włoch znajdował się pod wpływem metamfetaminy, od której był uzależniony.

Sąd w Londynie skazał Stefano Brizziego na karę dożywocia, z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie dopiero po 24 latach odsiedzianego wyroku. Włoch prywatnie był obsesyjnym fanem serialu "Breaking Bad" i to właśnie jeden z odcinków tej produkcji miał go zainspirować do rozpuszczenia ciała swojej ofiary w kwasie.

Zobacz również:

Zostawiła dzieci na 9 dni i udała się do kochanka. Jedno z nich zmarło

Prawie go zagłodzono. Przeżył i zmienił się nie do poznania

Historie kryjąca się za tymi zdjęciami są naprawdę poruszające

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje