Zaatakował niewinną kobietę. Kogo szukała policja? Osoby, która ujawniła nagranie!

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym pewien mężczyzna brutalnie zaatakował kobietę w berlińskim metrze. Tamtejsza policja od razu zaangażowała się w tę sprawę. Zamiast jednak szukać sprawcy zajścia, najpierw na cel wzięła sobie osobę, która udostępniła wideo w sieci.

Zdarzenie z poniższego nagrania miało miejsce na jednej ze stacji berlińskiego metra pod koniec października tego roku, jednak głośno zrobiło się o nim dopiero niedawno, gdy wideo trafiło do sieci. Wszystko za sprawą trudnego do wyjaśnienia zachowania niemieckiej policji, która zamiast skupić swoją uwagę na sprawcy, skierowała ją na osobę, która upubliczniła nagranie.

Reklama

W sieci nie brakuje głosów, że takie zachowanie stróżów prawa spowodowane było tym, że napastnik mógł być imigrantem. Oficjalnie jednak tego nie potwierdzono.

Sprawa generalnie długo była zamiatana pod dywan oraz kierowana na tak absurdalne tory i jej nagłośnienie, oprócz anonimowej osoby, który upubliczniła nagranie z monitoringu, to również zasługa niejakiego Michaela Kuhra, ochroniarza m.in. Lady Gagi, Angeliny Jolie i Charlize Theron. Kuhr za pomoc w złapaniu sprawcy wyznaczył 2 tysiące euro nagrody.

Z najnowszych informacji dotyczących całego zajścia wynika, że berlińskiej policji udało się zatrzymać osobę towarzyszącą napastnikowi, który zaatakował kobietę. 26-latka miała wiele szczęścia, gdyż upadek udało jej się zamortyzować ręką. Dzięki temu wszystko skończyło się tylko na stłuczonym ramieniu i obrażeniach twarzy. Mogło o wiele gorzej. Nie zmienia to jednak faktu, że takie sytuacje absolutnie nie powinny mieć miejsca.

Zobacz również:

Historia jak z horroru. Zabił policjanta, zjadł część jego ciała, a resztę chciał rozpuścić w kwasie

Zostawiła dzieci na 9 dni i udała się do kochanka. Jedno z nich zmarło

Przez 20 lat szukała syna. Prawda okazała się makabryczna

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje