Z zewnątrz wygląda niepozornie, w środku zachwyca!

Gdy na widoczny na zdjęciu budynek spojrzy się pierwszy raz ciężko o zachwyt na jego temat. Kiedy jednak pozna się jego wnętrze wszystko ulega zmianie. Niewiarygodne, że mając do dyspozycji tak niewiele miejsca komuś udało się stworzyć coś takiego!

Niepozornie wyglądającym z zewnątrz miejscem jest znajdujący się w australijskim mieście Adelaide lokal Pink Moon Saloon, który wybudowano w niespełna 4-metrowej szczelinie między dwoma budynkami. Lokal składa się z dwóch części - barowej oraz restauracyjnej - oddzielonych od siebie niewielkim patio. Całość jest w sumie długa na 28 metrów.

Reklama

Pink Moon Saloon niemal w całości wykonano z drewna, co sprawia, że wygląda on trochę jak górska chata. Lokal ujmuje poza tym swoją prostotą, która świetnie współgra z elementami wykończenia oraz zastosowanymi barwami, swój niepowtarzalny klimat zyskując zwłaszcza wieczorami.

Patrząc na wnętrza baru i restauracji aż ciężko uwierzyć, że coś takiego powstało w zaledwie 4-metrowej szczelinie! Coś pięknego!

Co wy na to? My jesteśmy oczarowani! Gdybyście byli kiedyś w Adelaide koniecznie wybierzcie się do Pink Moon Saloon i prześlijcie nam stamtąd jakąś fotkę!

Jeżeli zainteresował was ten tekst koniecznie sprawdźcie też ten o pewnej kobiecie, która wybudowała swój wymarzony dom z dosyć nietypowego materiału. Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: architektura | ciekawostki | podróże

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje