Z czego oni robią te burgery? To sprawi, że stracisz na nie ochotę

Lubicie stołować się w fast foodach? Jeżeli tak, to wideo może sprawić, że zaczniecie omijać je szerokim łukiem. To co dzieje się na nim z oblanym kwasem siarkowym burgerem daje do myślenia.

Autorami nagrania są twórcy kanału LET"S MELT THIS (czyli w wolnym tłumaczeniu STOPMY/ROZTOPMY TO). Jak sama nazwa wskazuje specjalizują się oni w topieniu różnych rzeczy przy pomocy rozmaitych substancji.

Reklama

Na poniższym wideo obiektem ich eksperymentu stał się burger jednej ze znanych sieci fast foodów. Zobaczcie co się z nim stało, gdy oblano go kwasem siarkowym, czyli jedną z najsilniejszych substancji żrących, która jest w stanie rozpuścić niemal wszystko, w tym m.in. ludzką skórę. 


Pomimo pojawiających się od wielu lat badań dotyczących negatywnego wpływu fast foodów na nasze zdrowie, są one wciąż chętnie wybieraną opcją, również w Polsce. Według Narodowego Testu Zdrowia Polaków z 2020 roku, największego internetowego badania zdrowia, w ramach którego wypełniono aż 400 tysięcy ankiet, nawet co czwarty Polak je fast foody kilka razy w miesiącu. I chociaż pandemia koronawirusa ogranicza dostęp do restauracji, fast foody były, są i będą stałym elementem naszego życia.

Co o tym sądzicie? Na nas wideo zrobiło ogromne wrażenie. Teraz jesteśmy już pewni, że jak będziemy mieli ochotę na burgery to zrobimy je sobie sami. Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Przepis na tę słynną panierkę był ścisłą tajemnicą. Już nie jest!

QUIZ - jesteś znawcą słodyczy? Udowodnij to!

W tej restauracji serwują naprawdę dziwne rzeczy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jedzenie | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje