YouTube oszalał na punkcie rozgrzanego noża! Teraz czas na ciekły azot!

Kanał MrGeara od pewnego czasu jest jednym z najpopularniejszych na YouTubie. Wszystko za sprawą rozgrzanego do 1000 stopni noża, którym youtuber przecina rozmaite rzeczy, począwszy od butelki z Coca-Colą przez jedzenie, na komputerowej myszce kończąc. Internauci oszaleli na jego punkcie!

Zastanawialiście się skąd wzięła się popularność z pozoru prostych do wykonania filmików? To żadna tajemnica - nikt wcześniej nie próbował po prostu ciąć rozgrzanym nożem różnych przedmiotów. Niby banalne, ale jak się okazuje wystarczyło by przyciągnąć ogromną publiczność.

Reklama

Kluczem youtubera do sukcesu był po prostu nieszablonowy pomysł. Jego filmiki zaciekawiły internautów do tego stopnia, że najpopularniejszy materiał z Coca-Colą ma już prawie 65 milionów wyświetleń!

MrGear cały czas nie zwalnia tempa. Jego ostatni filmik, na którym zamraża rozmaite rzeczy ciekłym azotem także robi się w sieci coraz popularniejszy. Zaledwie w ciągu dnia od momentu publikacji ma on już prawie 4 miliony wyświetleń. W sumie kanał youtubera ma już natomiast ponad 978 milionów wyświetleń.

Co sądzicie o dokonaniach MrGeara? Widzieliście wszystkie jego filmiki? Któryś spodobał wam się szczególnie? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Myślała, że dostanie prezent, ale jej chłopak zrobił coś bardzo głupiego!

Dzielny 2-latek ratuje swojego brata bliźniaka! - wideo

Tak powstają żelki. Ten widok może sprawić, że przestaniesz je lubić

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | youtube

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje