Wzruszająca akcja albańskich policjantów! - wideo

W ostatnią środę na całym świecie obchodzono Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji funkcjonariusze albańskiej policji wraz z członkami sił specjalnych tego kraju zorganizowali niezwykłą akcję z myślą o dzieciach znajdujących się w jednym z tamtejszych szpitali.

Dzieciaki znajdujące się w szpitalu nie mogły cieszyć się ze swojego święta poza placówką, dlatego policjanci i przedstawiciele sił specjalnych postanowili ich odwiedzić, przebrani za superbohaterów! W szpitalu pojawili się m.in. Spider-man, Batman oraz Iron Man! Dzieciaki były zachwycone!

Reklama

Oglądanie takich akcji to prawdziwa przyjemność. Widać, że dzieciom bardzo spodobała się przygotowana dla nich niespodzianka! Wielkie brawa dla jej organizatorów! Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Policjanci potrafią być naprawdę niesamowici! Od razu przypomniały się nam dwie inne historie, które doskonale o tym świadczą - jedna z nich dotyczy policjanta i żebrzącej kobiety, natomiast druga policjantów, którzy zrobili ogromną niespodziankę pewnemu chłopcu. Przeczytajcie je koniecznie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | policja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje