Wypijał 10 puszek Coca-Coli dziennie. Zobacz jak się zmienił!

Coca- Cola to przede wszystkim ogromna dawka cukru. Niby każdy o tym wie, ale „raz na jakiś czas nie zaszkodzi”, aby pokazać jak zły wpływ ma na nasz organizm 50-latek przeprowadził pewien eksperyment.

Przed jego rozpoczęciem 50-latek był wysportowanym mężczyzną, który ściśle trzymał się swojej diety, nie miał on żadnych problemów ze zdrowiem.

Reklama

Założył on, że będzie wypijał 10 puszek tego napoju dziennie. Dokładnie notował wszystkie zmiany w swoim organizmie zachodzące podczas trwania eksperymentu. Oprócz normalnych posiłków każdego dnia dostarczał on do organizmu 1400 kalorii pochodzących z samej Coca-Coli, nie były to jednak zdrowe kalorie, a praktycznie sam cukier.

Po 9 dniach mężczyzna był już cięższy o 3,5 kilograma, mówił też, że jest zmęczony piciem tego napoju oraz w ogóle nie czuje on głodu, po 21 dniach doszły ogromne bóle głowy, do tego George nie mieścił się już w swoje stare spodnie. Po 30 dniach jego waga wskazywała 10,5 kilograma więcej. Autor eksperymentu przestrzega nie tylko przed colą, ale również sokami owocowymi, które w swoim składzie mają podobną ilość cukru.

Co prawda ilość jest duża, ale i tak efekt końcowy robi negatywne wrażenie. Czy po tym co zobaczyliście nadal macie ochotę na Coca-Colę?


Zobacz również:

Tworzy niesamowite obrazy z... kawy!

5 kroków, dzięki którym lepiej zaczniesz dzień

Chcesz być zdrowszy? Oto, co musisz robić!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje