Współczesne księżniczki. Tego o nich nie wiecie!

Ich historie brzmią jak te znane nam z książek. Udowadniają również, że w prawdziwym życiu wszystko może się zdarzyć. Poznajcie księżne współczesnego świata.

Kate – księżna Wielkiej Brytanii

Reklama

Tej pani raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Kate poznała księcia Williama w 2001 roku na uczelni w Szkocji. Zaprzyjaźnili się na pierwszym roku studiów. Spotykać się z księciem nie było jednak łatwo. Kate zainteresowanie jego osobą doprowadzało do różnych stanów. Czerwieniła się, bladła, a nawet jąkała. Była po prostu zawstydzona okazywaną jej uwagą. Para kilka razy zrywała i ponownie się schodziła. Prawdziwa miłość jednak wygrała i w 2011 roku Kate i William sfinalizowali swój związek. Ich ceremonię zaślubin oglądał cały świat!

Sara – księżna Brunei

Podobnie, jak William i Kate, Sarah swojego przyszłego męża także poznała w szkole. Przyjaciel z uczelni księcia Brunei powiedział mu, że jego dziewczyna ma bardzo ładną koleżankę i tak się poznali. Muhtadee wybrał się do szkoły by zobaczyć Sarę, która w tym czasie była pochłonięta studiowaniem morskiej biologii. Los jednak miał dla niej inne plany. Dziewczyna w wieku zaledwie 17 lat poślubiła 30-letniego księcia Brunei. 

Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje