Wsparła mamę walczącą z rakiem robiąc jej makijaż. Efekt urzeka!

Osoby chore na raka, które poddają się chemioterapii często tracą poczucie własnej wartości. Drobnymi, miłymi gestami można im jednak dodać otuchy i sił do walki z chorobą. Tak właśnie zrobiła pewna dziewczyna, która w niezwykły sposób wsparła swoją mamę.

Choroba nowotworowa wykańcza zarówno ciało jak i psychikę człowieka. Wszystko jest ze sobą ściśle powiązane, ponieważ chorzy zmieniają się na zewnątrz i z tego powodu cierpi ich wnętrze oraz samoocena.

Reklama

Niejaka Nadina Ioana, której mama także zmaga się z nowotworem, stwierdziła, że spróbuje temu jakoś zaradzić. Jako, że dziewczyna jest makijażystką postanowiła popracować nad wizerunkiem ukochanej mamy i dodać jej tym samym otuchy. Efektami swojej pracy podzieliła się na YouTubie.

Wideo spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony internautów. Docenili oni pomysłowość Nadiny oraz to, co zrobiła dla swojej mamy, która, jak widać na nagraniu, od razu poczuła się lepiej.

Zmiana wizerunku z pewnością dodała kobiecie sił do walki z chorobą. Mamy nadzieję, że ta batalia zakończy się dla niej sukcesem!

Zobacz również:

Nowotwór nie odebrał jej woli walki. Wróciła silniejsza i nadal tańczy!

Chłopiec ze słynnego mema wykorzystał swoją sławę, żeby pomóc choremu tacie!

Jest niewiele większa od swoich zabawek. Wszystko przez rzadką chorobę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje