Wpadka dilera z Krakowa. Próbował sprzedać narkotyki policjantom!

Policjanci z Krakowa zatrzymali przed kilkoma dniami działającego na terenie miasta dilera narkotyków. Dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że do zatrzymania doszło w dosyć nietypowych, a nawet zabawnych okolicznościach.

Diler wpadł w ręce funkcjonariuszy z I Komisariatu Policji w Krakowie. Mężczyznę zatrzymano po tym, jak zaoferował tabletki ecstasy policyjnym tajniakom. Gdy do tego doszło okazało się, że diler miał do sprzedania kilkaset takich tabletek.

Reklama

Całe zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Patrolujących teren plant nieumundurowanych policjantów w pewnym momencie zaczepił pewien młody mężczyzna.

"Zainteresowany był tym czy w rejonie często pojawia się Policja. Mężczyzna twierdził, że ma do sprzedania ecstasy i nie chciałby wpaść na policjantów. Rozmówcy natychmiast podjęli czynności służbowe i skontrolowali dilera, w wyniku czego w kieszeni jego kurtki ujawnili woreczek z tabletkami ecstasy. Mężczyzna został przewieziony na komisariat" - czytamy w oficjalnym komunikacie policji.

W trakcie kontroli zatrzymanego okazało się, że ma on w sumie 150 tabletek ecstasy. Zabezpieczono także gotówkę, którą miał przy sobie w kwocie 1000 złotych oraz 160 funtów brytyjskich. W toku dalszych działań ustalono ponadto, że zatrzymany to 26-latek, który od około 5 lat przebywa w Anglii i do Polski przyjeżdża sporadycznie, w odwiedziny do rodziny.

26-latkowi przedstawiono zarzuty z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Zobacz również:

Łódź: Skradli serca internautów. Uratowali lisa przymarzniętego do asfaltu!

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. W Lublinie o tym wiedzą!

W Polsce nie ma już Piekła i Syberii. Postanowiono je zlikwidować!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska | historie z życia | Policja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje