Wojna, zamachy i dobry czas dla PiS-u? Krzysztof Jackowski znów przewiduje przyszłość

O przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego na rok 2017 pisaliśmy już jakiś czas temu. Wracamy jednak do tematu, ponieważ najsłynniejszy polski jasnowidz wypowiedział się w tej kwestii jeszcze raz, tym razem o wiele bardziej szczegółowo. Sprawdźcie, co jego zdaniem czeka nas w ciągu najbliższych 12. miesięcy.

Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat roku 2017 na łamach "Super Expressu". Jego zdaniem minione 12 miesięcy były ostatnim w miarę spokojnym czasem w Europie i wydarzenia w roku 2017 spowodują, że będziemy czuli się o wiele mniej bezpiecznie. Wszystko przez bardzo realne jego zdaniem zagrożenie wojną.

Reklama

"Od dawna powtarzam, że wojna zacznie się od konfliktu zlokalizowanego blisko naszego kontynentu, a konflikt ten rozleje się na kraje europejskie. Nadal to mówię. Bardzo czujnie powinniśmy patrzeć na to, co dzieje się w Syrii i na Bliskim Wschodzie, bo wpłynie to na Europę" - przewiduje Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

"W moim odczuciu to, co dzieje się w tych rejonach, to pewien międzynarodowy plan, a Putin włożył tam kij między tryby i przez to realizacja tego planu stanęła w miejscu. Radziłbym zwracać też uwagę na ruchy Turcji, bo mam przeczucie, że coś tam jeszcze rozgorzeje. Jeżeli syryjski rząd upadnie, w Europie zacznie się wojna" - dodaje słynny polski jasnowidz.

Kolejne zamachy i kryzys w Europie

Czego jeszcze dotyczą przewidywania Jackowskiego na rok 2017? M.in. kolejnych zamachów w Europie i kryzysu jaki ją ogarnie.

"Na dany sygnał w Europie zaczną się zmasowane ataki terrorystyczne, które zresztą moim zdaniem też są wpisane w plan tego, co dzieje się na świecie. Kryzys z uchodźcami też jest według mnie częścią planu. Oczywiście uchodźcy to również nieszczęśliwi ludzie uciekający przed wojną, ale do Europy przeszły też terrorystyczne bojówki i było to celowe działanie" - twierdzi Krzysztof Jackowski.

"2017 rok przyniesie bardzo poważne wstrząsy w Unii. Będziemy mówić, że jest ona w stanie rozpadu, choć jeszcze całkiem się nie rozpadnie. Dwa duże państwa UE, ale nie Polska, postawią Unię pod ścianą. Unia bardzo się pogubi w 2017 i to będzie dla Polaków największy kataklizm, także ekonomiczny" - dodaje jasnowidz z Człuchowa, który wypowiedział się także na temat Władimira Putina, Donalda Trumpa i papieża Franciszka.

"Rosja i Putin absolutnie nam nie zagrażają. Moim zdaniem prezydent Rosji wcale nie zamierza atakować Polski ani państw bałtyckich. Co do USA, czuję, że wybór Donalda Trumpa na prezydenta jest szansą dla świata. Ma to związek z tym, że Ameryka uwikłała się w wiele konfliktów na świecie. Trump będzie uspokajał tę sytuację. Nie czuję wstrząsów w Kościele, a papieża Franciszka czeka dość długi pontyfikat."

Rok 2017 dobry dla PiS-u

W kwestii sytuacji w naszym kraju, zdaniem Krzysztofa Jackowskiego na pewno nie dojdzie do obalenia rządu i rok 2017 jego zdaniem "będzie czasem stalowych rządów PiS-u."

"Ku zmartwieniu wielu ludzi i radości pewnej ich części, PiS będzie miał się w 2017 roku dobrze. Opozycja osłabnie, KOD będzie miał mniejsze poparcie i chcąc się ratować, spróbuje przekształcić się z ruchu demokratycznego w coś w rodzaju partii politycznej. Dla Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej przewiduję mierne poparcie" - prorokuje Jackowski.

Bardzo uaktywni się SLD, powróci Aleksander Kwaśniewski i wyjdzie z pewnymi propozycjami. Będzie chciał stworzyć środek między PO czy partią Ryszarda Petru a PiS-em. Jednak PiS wygra następne wybory, choć będzie rządził w koalicji. Rząd zachowa swój sztywny elektorat, w dużej mierze kupiony przez 500+" - dodaje.

Co oprócz tego? Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego zima będzie bardzo zmienna, dosyć szybko nadejdzie wiosna, a lato niestety będzie deszczowe. W 2017 roku czekało nas będzie też rewolucyjne odkrycie naukowe, związane z wynalezieniem nowego nośnika informacji, które stanie się prawdziwym przełomem.

Co o tym wszystkim sądzicie? Zgadzacie się z przewidywaniami Krzysztofa Jackowskiego? Traktujecie jego słowa poważnie czy raczej z przymrużeniem oka? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

W 2017 roku czeka nas wojna? Tak twierdzi słynny polski jasnowidz

Słynni jasnowidze i prorocy oraz ich przepowiednie

Największe zagadki w historii ludzkości

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | polityka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje