Wierny fan Pazdana w akcji! To tatuaż czy tylko rysunek?

Swoimi występami na Euro 2016 Michał Pazdan zaskarbił sobie sympatię setek polskich kibiców. Niektórzy nie poprzestali jednak wyłącznie na słowach uznania i poparli je czynami. Tak właśnie było w przypadku osoby, która wytatuowała sobie wizerunek obrońcy reprezentacji na swoim ciele. Tak to przynajmniej wygląda, bo zdaniem niektórych tatuaż nie jest prawdziwy. Zobaczcie go sami i oceńcie!

Zdjęcie tatuażu z wizerunkiem Michała Pazdana, opatrzonym podpisem "Pazdan ufam Tobie" zamieścił na Facebooku profil Janusze Tatuażu. Obrońca reprezentacji jest na nim stylizowany na świętego z tą różnicą, że jego aureola to piłka.

Reklama

Zdania na temat tatuażu są podzielone, ponieważ nie wszyscy wierzą w jego prawdziwość twierdząc, że to zwykły fake i jedynie rysunek przedstawiający Michała Pazdana. Naprawdę ciężko to stwierdzić, bo całość, przynajmniej naszym zdaniem, wygląda bardzo wiarygodnie. Co o tym sądzicie? Prawda czy ściema? Jakby nie było jedno jest pewne - Michał Pazdan ma już jednego psychofana!

Jeżeli już o szalonych tatuażach mowa, na profilu Janusze Tatuażu, znaleźć można o wiele więcej niezwykle pomysłowych "dziar". Oto niektóre z nich:

Chcecie więcej? Zapraszamy na następną stronę!

Dowiedz się więcej na temat: tatuaże | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje