Wierność tego psa wzrusza do łez!

O psiej wierności pisaliśmy już kilka razy, ale z takim przypadkiem jeszcze nie mieliśmy do czynienia. Ta historia z rumuńskiej miejscowości Malu Mare wzrusza do łez. Psy są po prostu niesamowite!

Pies z poniższego nagrania od pięciu lat czeka cierpliwie przed posesją swojego właściciela na jego powrót. Historia ta jest o tyle smutna, że właściciel wiernego psiaka zmarł przed wspomnianymi pięcioma laty.

Reklama

Kochający pies zdaje się jednak nadal wierzyć, że pewnego dnia jego pan wróci do domu, dlatego już piąty rok niestrudzenie czeka na niego przed posesją.

Okoliczni mieszkańcy, którzy dokarmiają psa są zdania, że pies nie tylko czeka na powrót swojego pana, ale również strzeże jego domu. O ile bowiem przyjmuje od nich jedzenie, o tyle nie chce nikogo wpuścić za ogrodzenie.

Zdaniem lokalnego weterynarza mieszkańcy Malu Mare powinni wybudować psiakowi budę, gdyż zabranie go z okolic posesji zmarłego właściciela i odebranie mu nadziei na jego powrót byłoby najgorszym rozwiązaniem.

Znacie więcej takich historii? Nam przypomina się jedna, o której pisaliśmy niedawno, dotycząca psa o imieniu Pero. Więcej na jej temat dowiecie się tutaj.

Interesujące materiały o zwierzętach czekają na was oprócz tego na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSY (Park Jae-Sang)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje