Wideo z ich studniówki podbija sieć. Takiego poloneza jeszcze nie było!

Maturzyści z Pszczelej Woli są od kilku dni bohaterami YouTube'a. Wszystko za sprawą ich nietypowego poloneza, którego zatańczyli na swojej studniówce. Materiał nie wszystkim przypadł jednak do gustu. Zobaczcie i oceńcie go sami.

Studniówkowy polonez to zawsze wyjątkowa i podniosła chwila dla tańczących go maturzystów. W Pszczelej Woli postanowiono podejść jednak do tego tematu nieco z przymrużeniem oka. Co z tego wyszło? Prawdziwy hit, który na YouTubie ma już ponad 260 tysięcy wyświetleń.

Reklama

Nim zaczniecie się denerwować oglądając nagranie słowo wyjaśnienia - na studniówce zatańczono też normalnego poloneza, który rozpoczął ją zgodnie z tradycją.

Wszelkie niemiłe komentarze sugerujące, że uczniowie mają w nosie tradycje są więc nie na miejscu. Czepiać możecie się jedynie ich umiejętności i doboru muzyki, no chyba, że sądzicie, że nie ma czego się czepiać.

Jak wam się podobało? Naszym zdaniem wyszło całkiem nieźle. Najważniejsze jednak, że uczniowie z Pszczelej Woli dobrze się bawili - w końcu to był ich wieczór!

Zobacz również:

Odegrał się na urzędnikach płacąc im monetami. Transakcja trwała 7 godzin!

Tak buduje się drogi w Australii! To wideo to hit internetu!

W tym domu dzieje się coś dziwnego. Nawiedziły go duchy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | wideo | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje