"Wiadomości" usunęły serduszko WOŚP z kurtki posła PO?

W sieci nie milkną echa zachowania Telewizji Polskiej wobec wczorajszego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który media publiczne kompletnie przemilczały. Oliwy do ognia dolała sytuacja z posłem PO, któremu przedstawiciele TVP mieli rzekomo usunąć komputerowo z kurtki logo WOŚP. W internecie zawrzało.

Telewizja Polska, pomimo tego, że przez lata wspierała WOŚP, poświęciła wczorajszemu finałowi imprezy - jakby nie patrzeć najważniejszemu wydarzeniu dnia - zaledwie kilkanaście sekund. To jednak nie wszystko, bo oliwy do ognia dolała sytuacja z posłem PO, Arkadiuszem Myrchą.

Reklama

W "Wiadomościach" zaprezentowano materiał o młodych posłach Platformy, którzy byli za kontynuacją blokady sejmowej mównicy. Wypowiadający się w nim poseł Myrcha, co sam zresztą potwierdził, miał w trakcie wywiadu naklejone na kurtce popularne serduszko WOŚP.

W materiale, który się ukazał próżno go jednak szukać i wszystko wskazuje na to, że serduszko zostało komputerowo usunięte. W internecie sprawa ta wywołała ogromne poruszenie, a dziennikarzom TVP zarzucono dopuszczenie się bardzo niestosownej manipulacji.

Sprawę skomentował także sam poseł Arkadiusz Myrcha, który nie krył oburzenia z powodu tego co się stało:

Przedstawiciele Telewizji Polskiej oraz "Wiadomości" póki co nie skomentowali całego zajścia.

Zobacz również:

Finał WOŚP 2017. Potrójny rekord Jurka Owsiaka!

Fala fałszywych konkursów zalała Facebooka. Trzeba na nie uważać!

Zabił krewnego, który molestował jego córkę. Ludzie apelują, by go uwolnić

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje