Warszawa z kabiny F16. Oglądając to wideo poczujesz się jak pilot!

Przed kilkoma dniami Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych umieściło na swoim kanale na YouTubie materiał wideo z defilady lotniczej przy okazji szczytu NATO w Warszawie. Oglądając go można przez chwilę poczuć się jak pilot słynnego F16 i pozwiedzać miasto w niecodzienny sposób. Musicie to zobaczyć!

Materiał zrealizowano przy pomocy kamery 360 stopni, dzięki czemu oglądając go mamy możliwość przesuwania się obrazu we wszystkich kierunkach - w prawo, w lewo oraz w górę i w dół.

Reklama

Choć od szczytu NATO w Warszawie minęło już trochę czasu (odbywał się on w dniach 8 i 9 lipca), wideo ukazało się na kanale Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych dopiero 22 lipca. Wszystko z uwagi na fakt, iż montaż materiału z kamery 360 stopni trwa o wiele dłużej niż z tradycyjnego urządzenia. Zdecydowanie warto było jednak na niego poczekać. Zobaczcie sami!

Jak wam się podobało? Naszym zdaniem przedstawiciele polskiej armii powinni częściej robić tego typu nagrania. Chcielibyście tego? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Pilot zrobił zdjęcie burzy! Co za widok!

Akcja rodem z GTA na jednej z rosyjskich ulic!

W trakcie jej show wszystkim opadły szczęki!

INTERIA.PL

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje