W tym domu dzieje się coś dziwnego. Nawiedziły go duchy? - wideo

Nawiedzone domy i duchy to temat, który od zawsze poruszał internautów. Od jakiegoś czasu w sieci głośno jest o pewnym nagraniu wideo, które zdaniem wielu potwierdza istnienie tego typu zjawisk. To, co się na nim dzieje jest naprawdę dziwne.

Jak widać po informacjach znajdujących się na nagraniu zdarzenie zarejestrowane zostało już jakiś czas temu. O materiale zrobiło się jednak głośno dopiero niedawno, gdy został on udostępniony na Facebooku przez stronę La Otra Dimension, gdzie doczekał się już przeszło 6,8 miliona wyświetleń.

Reklama

Główną bohaterką wideo jest pewna mała dziewczynka, w otoczeniu której dzieją się naprawdę zastanawiające rzeczy, m.in. za sprawą widocznej na powyższym zdjęciu lalki.

Początkowo nic nie wskazuje na to,co ma się za chwilę wydarzyć. Dziecko po prostu siedzi na podłodze i w spokoju się bawi. W pewnym momencie znajdująca się w pobliżu dziewczynki zabawka zdaje się jednak poruszać.

To nie wszystko, bo w dalszej części wideo również dzieją się rzeczy, które ciężko racjonalnie wytłumaczyć. Wszystko udaje się uchwycić dzięki zainstalowanym w domu kamerom:

Jak to bywa w podobnych przypadkach materiał doczekał się bardzo skrajnych komentarzy. Jedni są nim przerażeni, podczas gdy inni się z niego naśmiewają, uznając całą akcję za sprytną manipulację.

Co wy o tym wszystkim sądzicie? W domu z nagrania faktycznie mogą znajdować się duchy czy to tylko czyjś żart bądź próba zyskania popularności? Wierzycie w ogóle w istnienie tego typu zjawisk? Przeżyliście kiedyś coś podobnego? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

300-letnie zwłoki otwierają oczy? To wideo przeraża i zastanawia

Przez 20 minut był martwy. Twierdzi, że zobaczył Jezusa

Duch w sypialni? To wideo podzieliło internautów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | zjawiska paranormalne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje