W tych miejscach nie tylko się najesz, ale też napatrzysz na wspaniałe widoki!

Restaurację zazwyczaj wybiera się ze względu na jedzenie. W poniższych przypadkach schodzi ono jednak na drugi plan. Przedstawiamy wam najbardziej odlotowe restauracje na całym świecie. Jeśli będziecie, w którymś z tych państw koniecznie powinniście je odwiedzić!

Le Panoramic, Francja

Do tej restauracji dostaniecie się tylko za pomocą kolejki liniowej. Zawiezie was ona na na górę Le Brévent (2525 m n.p.m.). Właśnie na jej szczycie znajduje się Le Panoramic, gdzie oprócz doskonałego jedzenia zobaczycie jedne z najlepszych widoków w życiu.

Ristorante Grotta Palazzese, Włochy

Reklama

Twórcą tej restauracji jest sama natura, człowiek tylko odpowiednio ją wykończył. Morze wymyło ogromne otwory w skałach, dzięki czemu powstała ona w niesamowitej scenerii.

Ithaa Undersea, Malediwy

To miejsce, w którym nawet szklanka wody smakuje wyjątkowo! Ithaa Undersea znajduje się 5 metrów pod wodą. W jednym czasie może w niej przebywać maksymalnie 14 osób.

The Samaya Bali, Indonezja

Bali jest piękną wyspą i nie ma chyba miejsca, którego nie powinno się tam zobaczyć. Na posiłek najlepiej zdecydować się w jednej z restauracji na plaży - The Samaya Bali. Kolacja nad brzegiem morza to obowiązkowa rzecz do odhaczenia!

Dowiedz się więcej na temat: niesamowite miejsce | restauracje

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje