W "Klanie" wystąpił aktor porno? Internauci nie mają wątpliwości!

Czujnemu oku internautów i ich uwadze nie umknie absolutnie nic! Ostatnio przekonaliśmy się o tym przy okazji serialu "Klan", w którym zauważyli oni jednego z aktorów polskiej branży filmów dla dorosłych. Wszystko wskazuje na to, że to naprawdę on!

Aktor grający na co dzień w filmach dla dorosłych, występujący pod osobliwym pseudonimem Toxic Fucker - albo ktoś podobny do niego w 100% - wystąpić miał w 3146. odcinku serialu "Klan" i wcielił się w postać kuriera.

Reklama

Zauważyli to fani facebookowego profilu "BEKA Z KLANU", którzy nie omieszkali poinformować o tym właścicieli strony, a ci opublikowali post na ten temat:

Z komentarzy pod nim dowiadujemy się m.in., że występ w "Klanie" ma nie być jedynym w dorobku wspomnianego powyżej aktora, gdyż wystąpił on rzekomo także w "Ukrytej prawdzie" oraz tego, że jest on po szkole aktorskiej.

No cóż, jeżeli to faktycznie on, lata pracy w branży zaowocowały w końcu poważniejszą rolą na dużym ekranie, czego można mu jedynie pogratulować! Pełny wpis na profilu Beka z Klanu znaleźć możecie tutaj.

Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje