W 2017 roku czeka nas wojna? Tak twierdzi słynny polski jasnowidz

Krzysztof Jackowski, najbardziej znany polski jasnowidz w rozmowie z tabloidem „Fakt” opowiedział, co zgodnie z jego przewidywaniami czeka nas w roku 2017. Niestety, według jego przepowiedni przyszłość nie przedstawia się zbyt dobrze, gdyż czekać ma nas wojna.

Według Krzysztofa Jackowskiego wojny wcale nie spowodują ani Władimir Putin ani Donald. Trump. Jego zdaniem ten drugi to dobry i sprawny biznesmen, który nie będzie dążył do wojny. Konflikt rozpocznie się natomiast w Unii Europejskiej oraz na Bliskim Wschodzie.

Reklama

"Donald Trump będzie dobrym prezydentem. Wydaje mi się, że będzie prowadził rzetelną, bardzo konkretną i bardzo biznesową politykę Stanów Zjednoczonych. Problem jest tylko jeden - Ameryka to taki ustrój, twierdzi się, że demokratyczny, gdzie właśnie tam prezydent ma bardzo niewiele do powiedzenia. Rządzi system, i finansjery i militarny. Wojna moim zdaniem się zdarzy, ale nie będzie za nią winny Trump. Nie będzie też za nią winny Putin" - powiedział dziennikarzowi "Faktu" jasnowidz z Człuchowa.

W odczuciu Jackowskiego Donald Trump nie zniesie wiz do Stanów Zjednoczonych jak to obiecywał przed wyborami. Będzie to rzekomo jedna z tych obietnic, o której zapomni.

W rozmowie z "Faktem" słynny polski jasnowidz podkreślił także, że w nadchodzącym roku rozpadnie się Unia Europejska, gdy jest ona "słaba militarnie i biedna."

"Zbliża się małymi krokami rozpad Unii, co widać i czuć. Czuć to rozkładające się mięso polityczne. Unia zacznie się rozwalać na dwie części, tylko to nie wyjdzie, ponieważ Unia sama w sobie nie umie się dogadać, że ona się rozpada. Bardzo biedna jest teraz Europa i słaba militarnie. Przyszły rok na pewno będzie trudniejszy niż ten. To jest ten czas" - zakończył swoją wypowiedź dla "Faktu" Krzysztof Jackowski.

O swoich przewidywaniach w kontekście nowego roku i najbliższej przyszłości, jasnowidz z Człuchowa opowiedział także szerzej w poniższym materiale:

Co o tym wszystkim sądzicie? Wierzycie w przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego? Myślcie, że Unia Europejska faktycznie się rozpadnie i czeka nas wojna? Miejmy nadzieję, że nie. Oby rok 2017 okazał się jednak o wiele łaskawszy. Tego sobie i wam życzymy.

Zobacz również:

Jezus wróci na Ziemię jeszcze w tym roku? Grozi nam koniec świata?

Planeta X i apokalipsa? Powinniśmy się bać?

Budzisz się w nocy o konkretnej porze? Sprawdź, co może to oznaczać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje