Upuściła dziecko robiąc selfie! Skończyło się tragedią

Ludzka bezmyślność zdecydowanie nie ma żadnych granic i często przynosi dramatyczne konsekwencje. Boleśnie świadczy o tym poniższe nagranie i historia z Indii.

Do zarejestrowanego na wideo zdarzenia doszło w mieście Ganganagar, w jednym z tamtejszych centrów handlowych. Na nagraniu z monitoringu widać małżeństwo, które wspólnie z dzieckiem wjeżdża po ruchomych schodach na kolejne piętro budynku. W pewnym momencie dochodzi do tragedii, gdy nagle dziecko wypada kobiecie z rąk.

Reklama

Wszystko skończyło się niestety bardzo źle, gdyż po przewiezieniu 10-miesięcznej dziewczynki do szpitala lekarze stwierdzili jej zgon. Według świadków zdarzenia do tragedii doszło, ponieważ matka dziecka poruszając się z nim po ruchomych schodach próbowała zrobić sobie zdjęcie wspólnie z mężem i swoją córeczką.

Świadkowie twierdzą oprócz tego, że o zdjęcie miał poprosić mąż kobiety, a gdy ta przystała na jego prośbę i próbowała je zrobić, nagle straciła równowagę i nie udało się jej utrzymać dziecka na rękach.

Policja, która zjawiła się później na miejscu zdarzenia stwierdziła, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek, w związku z czym rodzice zmarłej dziewczynki nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

YouTube

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje