Ułożyli Pazdana z kostek Rubika!

Mimo, że nasza reprezentacja udział w Euro 2016 mają już za sobą, Polacy nadal szaleją na punkcie Michała Pazdana. Obrońca Legii Warszawa doczekał się swojego wizerunku ułożonego z kostek Rubika! Musicie to zobaczyć!

Świetny występ Michała Pazdana na Euro we Francji sprawił, że stał się on bohaterem licznych memów i jakiś czas temu okrzyknięto go też Ministrem Obrony Narodowej. To jednak nie koniec! Pazdomania trwa dalej! Najlepiej świadczy o tym wizerunek piłkarza ułożony przez jego fanów z 990 kostek Rubika!

Reklama

Autorami niezwykłego dzieła są Piotr Tokarski, Michał Rzewuski oraz Igor Ośmiałowski. Trzeba przyznać, że chłopcy wykonali kawał naprawdę dobrej roboty! Gratulujemy im pomysłu oraz cierpliwości! Tak przedstawia się obraz w całej okazałości:

Nie wiemy jak wy, ale my wprost nie możemy się doczekać co jeszcze wymyślą fani Michała Pazdana! To ciężko będzie im jednak przebić!

Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie też niezwykłe prace pewnego włoskiego rysownika. Znajdziecie je tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje