Typy osób, z którymi naprawdę ciężko się mieszka

Współlokatorzy to często trudny temat. Większość z was pewnie choć raz w swoim życiu spotkała już na swojej mieszkaniowej drodze kogoś, o kim chcielibyście jak najszybciej zapomnieć. Poniżej przedstawiamy najcięższe przypadki, z którymi mieszkanie zdecydowanie nie należy do przyjemnych rzeczy.

1. Brudas

Z tym typem współlokatora spotkał się chyba każdy z nas. Jest to osoba niereformowalna, która nigdy po sobie nie sprząta i wszędzie zostawia swoje rzeczy. Nie pozmywa po sobie naczyń dopóki wszystkiego mu nie braknie albo dopóki ktoś nie zrobi tego za niego, bo sam nie będzie miał na czym zjeść.

Reklama

Tekst, który często się od niego słyszy to: "Zaraz to sprzątnę, teraz nie mam czasu". Zaraz trwa często miesiącami, a pamiątki po brudasie zaczynają niekiedy żyć własnym życiem.

2. Dusigrosz

"Stary, pożyć mi pięć dyszek, oddam po wypłacie". Po wypłacie kupuje sobie jedzenie, ubrania, wychodzi do kina, ale na to żeby spłacić długi już mu brakuje. Kiedy wreszcie odda pieniądze, które wisi ci trzy miesiące po trzech dniach chce pożyczyć następne. Lepiej się w to nie pakować.

3. Imprezowicz

Masz wrażenie, że on nigdy nie śpi. Wieczorem przychodzą znajomi na bifor, a rano wracają na after. Sytuacja powtarza się kilka razy w tygodniu. Na twoje uwagi odpowiada, że jesteś sztywniakiem i zupełnie nie wie o co ci chodzi. Jeżeli masz taką możliwość, lepiej się go pozbądź albo dla świętego spokoju sam poszukaj sobie nowego mieszkania.

4. Casanova

Masz wrażenie, że mieszkasz w hotelu, bo co ranek widujesz na korytarzu inne dziewczyny? Oznacza to prawdopodobnie, że mieszkasz z wiecznym podrywaczem, który wziął sobie za cel zaliczenie jak największej liczby dziewczyn. Szkoda, że akurat wtedy, gdy z tobą mieszka...

Ciąg dalszy na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: porady

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje