Tym gestem wygrał internety. Turecki kucharz podbija sieć!

Przez żołądek do serca? To bardzo popularne przysłowie ma dużo wspólnego z prawdą. Co jeśli do tego wszystkiego dochodzi sensualne przygotowanie jedzenia oraz przystojny kucharz? Jest to bez wątpienia mieszanka doskonała, którą prezentuje Nusret Gökçe.

Nusret Gökçe to obecnie jeden z najpopularniejszych kucharzy na Instagramie, gdzie w krótkim czasie zyskał prawie 2 miliony obserwujących. Największą sławę przyniosło mu wideo, na którym soli mięso.

Reklama

Nie jest to jednak zwykłe przyprawianie, bo jak piszą fanki Nusret robi to w niezwykle seksowny i erotyczny sposób. Kucharz udowadnia, że nawet krojenie i przyprawianie może być sztuką, która zyskuje rzesze fanów.

Oprócz ekstrawaganckiego sposobu przyrządzania jedzenia kucharz ma także inne znaki szczególne. Są nimi koszulka z dużym dekoltem, która eksponuje jego mięśnie oraz ciemne okulary.

Nusret nazywany jest Salt Bae, a wszystko to przez jego nieodłączne atrybuty czyli sól oraz nóż. Nowy gwiazdor Instagrana posiada 6 restauracji w Turcji oraz w Dubaju, a jego lokale odwiedzają największe sławy. Musicie przyznać, że jego zdjęcia i nagrania ogląda się z przyjemnością, co?

Zobacz również:

Wykrywanie raka za pomocą oddechu? Czeka nas rewolucyjne odkrycie?

Przełom w walce z wirusem HIV? To odkrycie daje nadzieję

To nie żart. 20-latek z Anglii urodzi dziecko

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jedzenie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje