Ty też możesz być jak Ronaldo! Nowa reklama Nike niszczy system!

Nowa reklama firmy Nike przed Euro 2016 po prostu zwala z nóg! Jej autorzy mieli na nią naprawdę genialny pomysł, a popisy znanych piłkarzy, którzy się w niej pojawili, w tym zwłaszcza Cristiano Ronaldo, tylko dopełniły formalności! Zobaczcie sami!

Nowa reklama Nike, która pojawiła się w sieci tuż przed startem Euro 2016 skupia się na postaciach Cristiano Ronaldo oraz pewnego młodzieńca. Wspomniana dwójka dosłownie wpada na siebie podczas rozgrywanego na Wembley spotkania między Anglią a Portugalią. Nieszczęśliwe zderzenie między nimi sprawia, że zamieniają się oni wówczas ciałami. Dalej jest jeszcze ciekawiej! Przekonajcie się o tym sami!

Reklama

Nike wraca w naprawdę wielkim stylu! Od razu przypomniały nam się stare reklamy tej firmy, które także sprawiały, że zbieraliśmy szczęki z podłogi, tj. np. ta:

Co o tym sądzicie? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Takie spoty aż chce się oglądać!

W temacie reklam mamy dla was jeszcze inny materiał, który powinien was zainteresować, dotyczący starych spotów, które nadal ogląda się z przyjemnością. Sprawdźcie go koniecznie! Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | sport | Cristiano Ronaldo | Euro 2016

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje