Twardowsky powrócił - nowy odcinek Legend Polskich już w sieci!

Choć materiał trwa zaledwie 20 minut, bije na głowę większość ostatnich polskich produkcji pełnometrażowych. Pamiętacie pierwszą odsłonę Twardowsky'ego z Robertem Więckiewiczem w roli głównej? W sieci ukazała się właśnie jej kontynuacja!

Reżyserią kolejnej części Legend Polskich od Allegro zajął się ponowie Tomasz Bagiński, który zdradził także, że w listopadzie i grudniu tego roku ukażą się dwa kolejne odcinki serii.

Reklama

"Jednak Boruta i jego wysłanniczka nie dają łatwo za wygraną. Najnowsze zdobycze technologii kontra zdesperowany Polak objedzony kisielem. Zwycięzca może być tylko jeden!" - czytamy w opisie materiału na oficjalnym profilu Allegro na YouTubie.

"Wróciliśmy do postaci Twardowsky’ego, bo o jego dalsze losy najczęściej pytali nas internauci. Zresztą już na etapie powstawania pierwszej części widzieliśmy w tej historii potencjał na większą fabułę" - powiedział Marcin Dyczak, dyrektor marketingu Allegro.

Co z tego wszystkiego wyszło? Przekonajcie się sami! Uwaga: film zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci.

Jak wam się podobało? Naszym zdaniem nowy Twardowsky jest o niebo lepszy od większości polskich produkcji pełnometrażowych, które ukazały się w ostatnim czasie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne części Legend Polskich od Allegro!

Zobacz również:

Uczniowie zostaną zmuszeni do pójścia na "Smoleńsk"? W sieci zawrzało

Dwie polskie produkcje w rankingu najlepszych filmów XX wieku!

Tak wyglądali kiedyś bohaterowie "Gry o tron"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje