Trzy niewidome koty w końcu znalazły dom!

Bohaterowie tej historii długo nie mogli znaleźć domu. Wszystko ze względu na to, że wiele osób nie wyobrażało sobie zajmować się trzema niewidomymi kotami. W końcu jednak ktoś się na to odważył i dziś mają już one swój nowy dom!


Reklama

Kot o imieniu Blue oraz jego dwie siostry - Meadow i Little Willow - zostali znalezieni w grudniu 2014 roku w opuszczonym magazynie w Dubaju. Już wówczas, w efekcie zachorowania na kocią grypę, były niewidome. Jak udało się później ustalić cała trójka straciła wzrok przez to, że ich właściciel nie zajął się nimi tak jak powinien.

Koty po tym jak je odnaleziono trafiły do schroniska. Od czasu do czasu zabierały je stamtąd różne osoby, ale w związku z tym, że rodzeństwo rozdzielano i strasznie ono za sobą tęskniło, zawsze ponownie wracały one do schroniska. W końcu jednak znalazł się ktoś, kto postanowił zaopiekować się całą trójką. Tą osobą była niejaka Catherine Magno.

"Ich historia mocno mnie przejęła" - powiedziała Catherine w jednym z wywiadów. Kobieta podjęła ryzyko zajęcia się trzema niewidomymi kotami pomimo faktu, że wcześniej nie miała do czynienia z tego typu przypadkami. Blue, Meadow i Little Willow szybko odnalazły się jednak w nowym otoczeniu! Catherine uważa, że udało się to dlatego, że niewidome zwierzęta widzą świat swoimi sercami.

Więcej zdjęć niezwykłego kociego rodzeństwa znajdziecie na ich Facebooku. Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie zajrzyjcie też na stronę fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | koty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje