Trener Niemców Joachim Loew znów szokuje! - wideo

Trener piłkarskiej reprezentacji Niemiec, Joachim Loew, w czasie spotkań swojej drużyny jest tak zafrasowany meczem, że zdaje się zapominać o całym świecie. Efekty jego zachowania są porażające i bardzo dziwne. To już jednak nie pierwsza taka wpadka niemieckiego szkoleniowca.

To, co wydarzyło się na ławce trenerskiej Niemców podczas ich ostatniego meczu z reprezentacją Ukrainy naprawdę ciężko pojąć. W pewnym momencie spotkania Loew jak gdyby nigdy nic włożył sobie rękę w spodnie, prawdopodobnie sprawdzając czy wszystko jest na swoim miejscu, po czym usiadł na swoim miejscu i tą samą dłoń, którą chwilę wcześniej miał w spodniach przyłożył sobie do nosa. Nie umknęło to oczywiście uwadze realizatora transmisji!

Reklama

To jednak nie wszystko! Joachim Loew chyba nie ma internetu i nie wie, że jest obecnie bohaterem całej sieci, bo na wczorajszym treningu swojej ekipy znów dał się ponieść emocjom! Trener naszych zachodnich sąsiadów cierpi chyba na zespół niespokojnych rąk!

To już nie pierwszy raz, gdy selekcjoner niemieckiej ekipy nie wytrzymuje napięcia meczu i zaczyna się dziwnie zachowywać. Aż strach pomyśleć co też Loew zacznie wyrabiać w czasie najbliższego spotkania Niemców z Polską!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sport | Euro 2016 | śmieszne wideo | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje