To wideo wzruszy cię do łez! Widziało je już 36 milionów osób!

Dawno nie widzieliśmy tak poruszającego filmu wideo. Jego autorką jest niejaka Misty Nicole Knight, która postanowiła nagrać reakcję swojego ojca na napisany przez siebie list. Dziewczyna zaskoczyła go do tego stopnia, że aż się rozpłakał. Były to jednak łzy szczęścia.

20-letnia Misty jest kelnerką z Illinois i mieszka razem z Ryanem Farrellem, który nie jest jednak jej biologicznym ojcem. Mężczyzna wychowywał dziewczynę i opiekowała sią nie przez całe jej życie. Nigdy jednak oficjalnie jej nie adoptował. Misty postanowiła to zmienić.

Reklama

"Chcę, żebyś wiedział, że jesteś najbardziej niesamowitą osobą, którą kiedykolwiek spotkałam. Nie wyobrażam sobie nie mieć cię w swoim życiu. Jestem wdzięczna mogąc nazywać cię tatą" - napisała Misty.

Słowa te oraz jeden inny, szczególnie ważny fragment listu sprawiły, że Ryan nie mógł powstrzymać łez. Zobaczcie z resztą sami:

Misty wraz z prezentami podarowała Ryanowi wniosek o adopcję, dzięki któremu Ryan byłby jej ojcem także w świetle prawa. Prośba ta szczególnie go poruszyła. Na koniec płakali już wszyscy. Wy też?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | wideo | youtube

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje