Tiger przeprasza za swoją wpadkę i pomaga powstańcom! Suma robi wrażenie!

Niezwykły finał zamieszania wokół marki Tiger, której przedstawiciele 1 sierpnia tego roku, przy okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zamieścili w sieci kontrowersyjną grafikę nawiązującą do tego wydarzenia. Po interwencji Filipa Chajzera i oburzonych klientów marka przeprosiła i wsparła powstańców ogromną sumą pieniędzy.

Fala negatywnych opinii oraz druzgocąca krytyka ze strony Filipa Chajzera zrobiły swoje. Przedstawiciele marki uzmysłowili sobie, że faktycznie przesadzili, przeprosili za swój błąd, a następnie wsparli powstańców ogromnym przelewem. Tak wyglądała grafika, która wywołała w sieci ogromne zamieszanie:

Reklama

Filip Chajzer był tak wzburzony, że nie przebierał w słowach. "Nie wiem ile musielibyście wpłacić na Zbiórkę dla Powstańców 2017, żeby ktoś wam to wybaczył" - tak skwitował swój wpis. Na reakcję Tigera nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele marki przelali na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej... 500 tysięcy złotych!

W sieci nie brak komentarzy, że cała akcja łącznie z happy endem w postaci przelewu była od samego początku zaplanowana, a marka chciała w ten sposób sprawić, by zrobiło się o niej głośno. Nawet jeżeli tak było, choć wierzymy, że skrucha jest szczera, pieniądze z pewnością się przydadzą i trafią do potrzebujących.

Też tak uważacie czy macie inne zdanie w tej kwestii? Chętnie poznamy wasze opinie. Czekamy na komentarze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje