Ten śnieżny labirynt zachwyca wyglądem! Znajduje się w Polsce!

Lubicie labirynty, zimę i zabawę na świeżym powietrzu? Jeżeli tak, to miejsce na pewno się wam spodoba. Najlepsze jest to, że ta niezwykła budowla znajduje się w Polsce! Gdzie konkretnie piszemy poniżej.Reklama

Powyższa fotka zrobiła na was wrażenie? Jeżeli tak mamy dobrą wiadomość - żeby cieszyć się tym widokiem wystarczy wybrać się do Zakopanego. To właśnie tam powstał wyjątkowy śnieżny labirynt, który w zamyśle twórców ma być największą tego typu konstrukcją na świecie. Zlokalizowana pod Wielką Krokwią atrakcja ma mieć aż 2 tysiące metrów kwadratowych powierzchni.

Budowa obiektu rozpoczęła się w poniedziałek, jednak jej efekty są już bardzo dobrze widoczne. Powstał m.in. śnieżny zamek oraz tory saneczkowe o różnych stopniach trudności, no i oczywiście imponujący labirynt, który cieszy się największym zainteresowaniem.

Co wy na to? My jesteśmy oczarowani! Wybierzecie się do Zakopanego, żeby zobaczyć labirynt na żywo? Czekamy na wasze komentarze! Więcej na temat labiryntu dowiecie się z oficjalnej strony obiektu na Facebooku, którą znajdziecie tutaj.

Zobacz również:

Wielka bitwa na śnieżki sprzed 120 lat! Co za widok!

Panda bawi się z bałwanem! To wideo bawi do łez!

Skoki w duecie? Czemu nie! - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje