Ten fotograf uwiecznia śluby w niesamowity sposób!

Peter Adams-Shawn to fotograf samouk, którego specjalnością jest fotografia ślubna. Jego zdjęciom daleko jednak do typowych zdjęć, które znamy z ceremonii zaślubin i z wesel. Peter znalazł bardzo oryginalny sposób, by uczynić z nich niezapomnianą pamiątkę!

Pierwszym pomysłem Petera było fotografowanie ślubów w oczach uczestników danej ceremonii, na której pracował. Efekty były na tyle oszałamiające, że wielu kolegów z branży zarzuciło Peterowi posługiwanie się Photoshopem. Jego zdjęcia były jednak prawdziwe!

Reklama

W swoim kreatywnym podejściu do tematyki fotografii ślubnej, Peter jakiś czas później posunął się jeszcze dalej. Obok utrwalania ślubów w oczach młodej pary, rodziny i znajomych zaczął dokumentować ceremonie na zdjęciach pierścionków! Ponownie wyszło z tego coś niesamowitego!

Kolejnym pomysłem Petera jest robienie zdjęć w odbiciach baniek mydlanych. Na tym właśnie ma się on skupić w swoim najnowszym projekcie!

Co o tym sądzicie? Chcielibyście mieć takie zdjęcia w swoich albumach? Więcej prac Petera Adamsa-Shawna znajdziecie na jego stronie internetowej oraz na Facebooku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fotografia | sztuka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje