Te sny miewa każdy - sprawdź, co znaczą

Sny to kraina rozmaitych metafor i symboli. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu te, które czasem ma każdy, i spróbować wyjaśnić, co mogą oznaczać.

Głosy na temat znaczenia snów są podzielone - jedni nie przykładają do nich większej wagi uważając, że ich paliwem jest to, o czym podświadomie myślimy, dlatego nie ma sensu poszukiwanie ich znaczeń, gdyż do niczego to nie doprowadzi. Inni natomiast dostrzegają tkwiącą w nich rzekomo moc oraz pewnego rodzaju nadprzyrodzone właściwości, związane m.in. z przewidywaniem tego, co ma się dopiero wydarzyć.

Reklama

Nie wiemy, jak jest naprawdę, ale sny z poniższej listy na pewno czasem miewaliście. Nawet jeżeli jesteście sceptyczni względem ich interpretowania, sprawdźcie nasze zestawienie i przekonajcie się, czy aby faktycznie to, co wydarzyło się w waszym życiu, nie miało z nimi czegoś wspólnego.

Latanie

Latanie w czasie snu to naprawdę fantastyczne uczucie. Symbolizuje radość i wyzwolenie. Lot bez przeszkód oznacza, że w prawdziwym życiu udało się nam uwolnić od stresujących sytuacji. Kłopoty w czasie sennego lotu znaczą natomiast, że nie mamy nad czymś kontroli i wahamy się w jakiejś kwestii.

Kataklizm

Rozumienie takiego snu może być dwojakie - jeżeli widzimy kataklizm w czasie snu, oznacza to, że w naszym życiu czeka nas jakaś gwałtowna, nieoczekiwana zmiana. Bycie ofiarą kataklizmu we własnym śnie przewrotnie symbolizuje szczęście.

Kłótnia

Sen o kłótni z daną osobą może oznaczać, że masz do niej o coś żal lub się z nią nie zgadasz, ale nie potrafisz z nią o tym porozmawiać.

Obce osoby

Czasem w snach pojawiają się osoby, których kompletnie nie znamy. Czasem może to być zapowiedzią zbliżających się nowych sytuacji. Sprzeczanie się we śnie z nieznajomymi oznaczać może natomiast targające nami uczucia, z którymi sobie nie radzimy. Dobre relacje z obcymi są z kolei oznaką czegoś pozytywnego.

Pieniądze

Śniące się pieniądze mogą mieć wiele znaczeń, zależnie od kontekstu, w jakim się pojawiają. Jeżeli tylko je widzisz, oznacza to rzekomo niespodziewane wydatki, jeżeli je zarabiasz - masz mieć szczęście w miłości.

Gdy natomiast je znajdujesz, uda ci się ustrzec przed stratą. Przewrotnie niczego dobrego nie oznacza sen o wygranej dużej sumy pieniędzy, gdyż wcale nie zwiastuje on szczęścia, a coś zupełnie odwrotnego.

Ciąg dalszy na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: sny | sen

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje