Te rzeczy powinien posiadać każdy miłośników psów!

Kochacie swoje psy i chcecie to pokazać całemu światu? Oto co powinniście sobie sprawić, aby móc nazwać się prawdziwymi psiarzami!

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znalazły się koszulki oraz obrazy z wizerunkiem pupila przerobionym na kreskówkowy obrazek. Kto z nas nie chciałby mieć komiksowej wersji swojego psa na koszulce?

Reklama

Designerskie krzesła w kształcie psów - nie tylko wygodne i poręczne, ale do tego świetnie wyglądają. Więcej wzorów znajdziecie tutaj.

Jeśli jesteś facetem i masz buldoga francuskiego, a do tego szukasz muszki ten zestaw jest dla ciebie. Dzięki niemu nawet w ważnych chwilach, które wymagają galowego stroju, możesz mieć coś na pamiątkę swojego pupila ze sobą. Zainteresowany? Zestaw znajdziesz tutaj.

Teraz pora na gadżet bardziej dla twojego psa - spersonalizowana kostka z drewna, która już nigdy nie pomyli się z kością psa sąsiadów. Znajdziesz ją tutaj.

Uważasz, że twój pies jest tak fajny, że powinien jeździć wypasionym autem? Teraz możesz mu je kupić, np. w wersji kabriolet! Więcej modeli znajdziesz tutaj.

Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | PSY (Park Jae-Sang)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje