Te romanse zszokowały całą Polskę!

O romansach tych polskich gwiazd mówiło i pisało się bardzo dużo. Wśród opinii publicznej wywarły one ogromne oburzenie i często niedowierzanie. Miłosnymi problemami tych osób żyła cała Polska.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

Reklama

Ich romans wprawił w osłupienie wiele osób. Para poznała się na planie serialu „Pierwsza miłość”. Krawczyk zostawił dla Agnieszki żonę Anetę Zając, która dopiero co urodziła mu bliźniaki. Aktor później odszedł z serialu, w którym grała także jego była żona. Jego nowy związek nie przetrwał jednak długo. Krawczyk niedawno rozstał się z Agnieszką Włodarczyk.

Kazimierz Marcinkiewicz i słynna Isabel

Romans byłego premiera Polski nie mógł nie przejść bez echa. Polityk dla młodziutkiej blondynki po 28 latach zostawił żonę. Wideo z przeszkadzającą mu w nagraniu wywiadu dla TVN Izabelą zszokowało wszystkich, a najbardziej chyba ówczesną żonę pana Kazimierza. Były premier był jednak tak zakochany, że nie wahał się zostawić rodziny i szybko oświadczył się nowej ukochanej. Para w 2009 roku wzięła ślub. Wielka miłość jednak nie przetrwała, bo ich związek rozpadł się po zaledwie pięciu latach. 

Tomasz Lis i Hanna Lis

Ta historia brzmi jak z jakiegoś brazylijskiego serialu. Dwie przyjaciółki – Hanna Lis i Kinga Rusin znały się jeszcze od studiów. Na ślubie Kingi z Tomaszem, Hanna była świadkową. Po wielu latach małżeństwa Tomasz zostawił jednak Kingę dla… Hanny. Ich rozwodem żyła cała Polska. Chociaż minęło już od niego kilka lat, nadal często wraca się do tej historii. 

Justyna Kowalczyk i dziennikarz TVP

Słynąca z nienagannego wizerunku Justyna Kowalczyk swój romans przypłaciła depresją. Polka zszokowała wywiadem, w którym przyznała się do choroby i straty dziecka. Jak się później okazało narciarka miała problemy przez romans z jednym z dziennikarzy sportowych TVP. Oficjalnie nie podaje się jego nazwiska, ale w środowisku wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Dziennikarz został szybko odsunięty od pracy z Kowalczyk. Para nigdy oficjalnie nie pokazała się razem.

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak

Michał Wiśniewski szokował już niejednym romansem. Najbardziej chyba jednak zaskoczyło wszystkich jego rozstanie z Martą, którą zostawił dla nowej wokalistki Ich Troje – Anny Świątczak. Z Martą Wiśniewski często pokazywał się w mediach. Para występowała także we własnym reality show „Jestem jaki jestem”. Co ciekawe po rozstaniu z żoną Wiśniewski w wywiadach często powtarzał, że Marta była miłością jego życia. Jego związek z Anną nie przetrwał. Piosenkarz niedawno ponownie się ożenił, tym razem z Dominiką Tajner.

Maja Frykowska i Łukasz „Ken” Wiewiórski

W pierwszej edycji „Big Brothera” ta para zrobiła niezłe show, baraszkując w jacuzzi. Teraz zapewne nikogo by to tak nie zaszokowało, ale wtedy był to istny obyczajowy skandal. Dzięki tej niezapomnianej kąpieli, „Frytka” szybko zyskała na sławie… Związek z „Kenem” jednak nie przetrwał.

Znacie więcej takich romansów, którymi żyła jakiś czas temu cała Polska? Dajcie nam o nich znać w komentarzach!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: romanse | polskie gwiady | celebryci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje