Te dzieciaki naprawdę mają powody do radości! Sprawdźcie dlaczego!

Radość na twarzy dziecka to jeden z piękniejszych widoków na świecie. Te dzieciaki mają do niej szczególne powody – udało im się znaleźć nowe domy i rodziny! Ich historie i fotografie są bardzo wzruszające!

Autorami zdjęć są członkowie organizacji Together We Rise, którzy już od dwóch lat zamieszczają na swoim InstagramieFacebooku fotografie dzieci wykonywane za każdym razem w dniu, gdy mają one trafić do nowych rodzin. Na każdym zdjęciu dzieci pozują z tabliczkami informującymi ile dni spędziły one w ośrodku wychowawczym.

Reklama

Organizacja Together We Rise otacza opieką wychowanków domów dziecka w całych Stanach Zjednoczonych. Dzięki pozyskiwanym środkom kupuje im pomoce naukowe, zabawki oraz funduje rozmaite stypendia. Jej członkowie pomagają także rodzicom przejść przez cały proces związany z adopcją dziecka.

"Na temat dzieci z ośrodków wychowawczych krąży wiele negatywnych stereotypów, a to tymczasem są po prostu dzieciaki, które także chcą być kochane i pragną mieć swoją rodzinę" - tłumaczą członkowie organizacji.

Całe szczęście, że są jeszcze na świecie tacy ludzie, jak przedstawiciele organizacji Together We Rise. To co robią jest po prostu niesamowite! Widok uśmiechniętych dzieci, które znalazły nowy dom świadczy o tym najlepiej!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje