Taksówkarz uwięził kobietę w swoim domu. Była zapłatą za kurs

Policja z Żar zajmuje się od jakiegoś czasu naprawdę nietypową sprawą. Wszystko w związku z zachowaniem pewnego taksówkarza, który nie otrzymawszy pieniędzy za zrealizowany kurs postanowił uwięzić w swoim domu jadącą autem kobietę. Przetrzymywał ją w nim przez kilka dni.

Kobieta, która padła ofiarą szalonego taksówkarza bawiła się wraz z partnerem na dyskotece w Zielonej Górze. Gdy para wyszła z lokalu potrzebowała dostać się do Żar, oddalonych od Zielonej Góry o ponad 50 kilometrów. Wynajęła w tym celu taksówkę, która dowiozła ją do celu.

Kiedy dwójka była już na miejscu zaczęły się problemy, ponieważ wówczas okazało się, że żadne z nich nie ma pieniędzy, żeby zapłacić za kurs. Jak donosi portal zielonagora.naszemiasto.pl, który opisuje całą sprawę, wtedy właśnie w taksówce rozpoczęła się awantura.

W pewnym momencie partner kobiety miał opuścić pojazd i zostawić ją sam na sam z kierowcą. Ten korzystając z okazji zabrał ją wtedy do swojego domu w Zielonej Górze, gdzie uwięził kobietę i kazał jej sprzątać oraz gotować. Kuriozalna sytuacja trwała trzy dni.

Po tym czasie taksówkarz stwierdził, że kobieta słabo wywiązuje się ze swoich obowiązków i postanowił odwieźć ją do jej partnera. Pojechał do niego wraz ze swoim znajomym żądając uregulowania należności. Gdy mężczyzna otworzył drzwi mieszkania i miał już zapłacić za feralny kurs został zaatakowany i obrabowany.

Reklama

Rabusie zostali jednak szybko zatrzymani przez policję, którą wezwali postronni świadkowie zdarzenia. Teraz funkcjonariusze zajmują się całą sprawą oraz wyjaśnieniem m.in. tego, dlaczego partner kobiety opuścił taksówkę i pozostawił ją samą z taksówkarzem.

Zobacz również:

Najpierw leczył raka seksem, teraz kradnie telefony. Fałszywy hrabia znów w akcji!

Zażył LSD i myślał, że jest tygrysem. Przybiegł nago z Czech do Polski

Wściekły rowerzysta atakuje tramwaj! - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje