Takiego uczestnika w "Jeden z dziesięciu" jeszcze nie było

W programie "Jeden z dziesięciu" obowiązuje zasada, że przed rozpoczęciem rozgrywki każdy zawodnik przedstawia się w kilku słowach. W jednym z odcinków teleturnieju w bardzo nietypowy sposób wypowiedział się o sobie niejaki pan Adam. Wideo, którego jest bohaterem podbija teraz internet.

Interesujących postaci oraz zabawnych odpowiedzi graczy w "Jeden z dziesięciu" widzieliśmy już naprawdę wiele. Takiego zawodnika jak niejaki pan Adam z Jabłonny k. Lublina ten popularny program jeszcze jednak nie gościł.

Reklama

O mężczyźnie zrobiło się głośno za sprawą nietypowych słów, które wypowiedział na swój temat, gdy przyszło mu się przedstawić. Zobaczcie zresztą sami za sprawą czego filmik z jego udziałem ma już na YouTubie ponad 263 tysiące wyświetleń:

Słowa pana Adama i bijąca z nich bezpośredniość jednych rozbawiły, a innych zasmuciły. Nie często słyszy się bowiem, że ktoś mówi o sobie w taki sposób.

Panie Adamie, zdecydowanie nie jest pan nikim. Życzymy panu więcej wiary w siebie oraz pogody ducha. Udział w programie "Jeden z dziesięciu" to też przecież w końcu duże osiągnięcie!

Zobacz również:

Ojciec chrzestny w "Jeden z dziesięciu". Jego występ zrobił w sieci furorę!

Największe wpadki w polskiej telewizji!

QUIZ - jak dobrze pamiętasz stare polskie teleturnieje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | śmieszne | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje