Takich zdjęć z podróży poślubnej jak ona nie ma nikt!

Nieszczęśliwy splot wydarzeń sprawił, że bohaterka tego materiału musiała udać się w podróż poślubną bez swojego męża. Choć wyjazd zapowiadał się przez to kiepsko, pomysłowość kobiety sprawiła, że dziś o jej wypadzie mówi cały świat. Wszystko za sprawą zabawnych fotek, które przywiozła ze sobą z podróży!

Małżeństwo państwa Mobin z Pakistanu swoją podróż poślubną do Grecji planowało kilka miesięcy. Gdy wszystko było już załatwione i para szykowała się do upragnionego wyjazdu okazało się, że małżonek Humy Mobin nie dostał  na czas swojej wizy na pobyt w tym kraju. Kobieta chciała wszystko odwołać, jednak mąż przekonał ją, by tego nie robiła i udała się na wymarzone wakacje z jego rodzicami.

Reklama

Huma przystała na tę propozycję, a będąc w Grecji swoimi zabawnymi fotkami dała wyraz temu, jak bardzo tęskni za ukochanym. Dzięki temu dziś o jej niezwykłej podróży poślubnej mówią internauci na całym świecie!

Huma wykorzystała dosłownie każdą okazję, by pokazać mężowi jak mocno jej go brakuje. Widać to na każdym zdjęciu, które sobie zrobiła. Ani piękne widoki, ani wspaniała pogoda nie były w stanie tego zmienić. To się nazywa miłość!

Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie też ten o zabawnych fotkach jakie ze zwierzętami robi sobie pewien Irlandczyk. Znajdziecie je tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | podróże | fotografia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje