Tak się bawi, tak się bawi, Biały Dom! - wideo

Barack i Michelle Obama to chyba najbardziej wyluzowana para prezydencka na świecie. Prezydent USA i jego małżonka znów zaskoczyli wszystkich swoim poczuciem humoru. Koniecznie obejrzycie to wideo!

4 maja na całym świecie obchodzono Dzień Gwiezdnych wojen, będący nieoficjalnym świętem wszystkich miłośników sagi.

Reklama

Data ta nie jest przypadkowa, ponieważ słynny angielski zwrot "May the Force be with You!" brzmi bardzo podobnie do frazy "May the 4th be with You!", użytej po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii w roku 1979 przez jedną z tamtejszych gazet, która gratulowała wówczas zwycięstwa w wyborach premier Margaret Thatcher. 

Z okazji wyjątkowego święta prezydent Obama wraz z małżonką przyjął w Białym Domu R2-D2 oraz kilku szturmowców. W pewnym momencie wszyscy byli już w na tyle dobrych humorach, że zaczęli tańczyć! Wyszło bardzo zabawnie, zobaczcie sami!

Tak się bawi, tak się bawi, Biały Dom! Michelle Obama już kolejny raz pokazała, że świetnie czuje się w tańcu. Kilka lat temu udowodniła to w programie amerykańskiego prezentera, komika i aktora, Jimmiego Fallona:

Państwo Obama to naprawdę zabawna para! Chcielibyście zobaczyć kiedyś w podobnej sytuacji naszego prezydenta ze swoją małżonką? To dopiero byłby widok!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne wideo | wideo | gwiezdne wojny

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje